Technikus munkatársat keresünk!

Már kölyökként is vonzott a technikai találmányok világa?

A SanOdorban kihasználhatod technikai érdeklődésed és tudásod!  Az illatmarketing és a víznélküli takarítás új módszere olyan technikai találmányok,KOSMOS_Technikus_1966_01_ures amelyek Magyarországon egyedülállóak. Ha szereted az újdonságokat és a kihívásokat, akkor köztünk a helyed, nálunk mindent megtudhatsz az illatosítás és mosdóhigiénia titkairól.

Feladatod lesz az illatosító készülékek telepítése, karbantartása, szervizelése, víznélküli mopok kiszállítása és az ügyfelek betanítása ennek használatára, és egyéb mosdóhigiéniával kapcsolatos műszaki teendők.

Feltétel, hogy legyen jó műszaki érdeklődésed és érzéked, középfokú végzettséged, és „B” kategóriás jogosítványod.

Várjuk az önéletrajzodat az allas@sanodor.hu  e-mail címen!

www.mesdi.hu

Sales Munkatárs kerestetik!

Lelkes, vidám csapat vagyunk, akik vállt vetve teszünk minden nap egy szebb, zöldebb jövőért. Olyan elszánt, bátor csapattagokat keresünk, akik tenni szeretnének a környezetükért és csatlakoznak hozzánk ehhez a nemes célhoz. Jó embereket keresünk, akik velünk együtt fejlődnek, és akik tréningjeinkkel és tanulással még kiválóbb emberekké, csapattagokká válnak.

Ha arra vágysz, hogy egy elkötelezett csapat tagja legyél, ha szereted az embereket, a kommunikációt, a tanácsadást és az értékesítést, csatlakozz hozzánk!

Amit kínálunk:

  • használhatod a meglévő kapcsolatrendszerünket
  • összetartó, lendületes csapatban dolgozhatsz,
  • kulturált munkakörülményeket biztosítunk,
  • tréningjeinkkel igazán kiváló sales-est faragunk belőled
  • igazán izgalmas munkád lehet, jutalmat kapsz a jó teljesítményért
  • Céges telefont, céges laptopot biztosítunk, hogy könnyedén végezhesd a munkád
  • fix alapbér és kiemelkedő jutalékrendszer
  • hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk

Amit elvárunk:

  • vállalkozói jogviszony (ha nincs, segítünk kiváltani)
  • jó kommunikációs képesség,
  • értékesítésben szerzett tapasztalat (nem követelmény csak előny)
  • motiváltság
  • pozitív gondolkodásmód
  • számítógépes alapismeret
  • jogosítvány
  • Budapesti helyismeret (nem elvárás, de előnyt jelent)
  • élő kapcsolatrendszer (szintén nem elvárás, de előny)

Nézd meg a weboldalunkat: www.sanodor.hu,www.sanodornature.huwww.mesdi.hu

Ha többet keresel, mint egy egyszerű munkahely, ha bízol magadban, küldd az önéletrajzodat az allas@sanodor.hu címre.