vágott

12 éve folyamatosan fejlődő, magyar tulajdonú cégünk csapatába

TECHNIKUS MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

A MESDI Kft. egy olyan gyors, környezetkímélő tisztítási technológia elterjesztésén dolgozik, amellyel ügyfeleinknek pénzt és időt takarítunk meg!

Ezzel a franchise-zal olyan komoly cégeket szolgálunk ki több mint 10 éve, mint a Parlament, Művészetek Palotája, HILTON Szálló, CCC üzletlánc, ERSTE Bank, K&H Bank, Aquaworld, Allianz, Múzeumok stb.

Mivel ennek a technológiának nincs konkurenciája a piacon, könnyebb újabb ügyfelekre szert tenni, érdeklődővé tenni őket és eljuttatni nekik.

Ha azt írnánk, hogy sofőrt, kiszállítót keresünk, azzal félrevezetnénk!

A technikus munkatárs fő feladatai:

  • új ügyfelek esetén elérni, hogy okosan, szívesen használják a terméket
  • termékek, takarító eszközök kiszállítása és cseréje túraterv szerint
  • az átvett termékek/takarító eszközök nyilvántartása, elszámolása
  • a takarító eszközök kezelése, csomagolása, gép karbantartás
  • ajánlásokkal újabb ügyfelek részére a mopok bemutatása

Téged keresünk, ha:

  • „B” kategóriájú jogosítvánnyal és balesetmentes vezetői tapasztalattal rendelkezel
  • rendelkezel ügyfél kiszolgálás területén tapasztalattal
  • jól kommunikálsz
  • képes vagy kedvességgel, ugyanakkor kellő határozottsággal és precizitással kezelni az ügyfelek igényeit, hogy elégedettek legyenek és tovább ajánljanak bennünket;
  • előnyt jelent, ha dolgoztál már kiszállítás területén, és nem hoz zavarba a térkép

Amit kínálunk:

  • Jó keresetet, biztos munkahelyet
  • Fiatalos vidám csapatot, jó munkahelyi légkört
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket (telefon, autó, munkaruha)
  • Képzéseket és előrelépési lehetőséget

Várjuk fényképes önéletrajzodat az allas@mesdi.hu e-mail címre!

Legyél Te a Területi Képviselőnk-Értékesítőnk!

mr8p6e

4-mop

Létezik egy víz nélküli, professzionális takarítási módszer, melynek nincs konkurenciája. Mivel ez egy környezetbarát,öko-takarítási eszköz, könnyű felkelteni az ügyfelek érdeklődését. Több mint 10 éves múlttal rendelkező budapesti  székhelyű, MESDI Kft keres területi képviselő-értékesítő posztra munkatársakat az ország alábbi régióiba:

  • Észak Kelet
  • Dél Kelet
  • Észak Nyugat
  • Dél Nyugat
  • Budapest és Pest Megye

A munkakör elvárt eredménye: új és jelenlegi ügyfelek látogatása, ezáltal a cég bevételének növelése.

A feladatok magukba foglalják az értékesítést, annak lezárását, a kapcsolattartást az Ügyfelekkel, a termék bemutatását valamint az eredmények növelését.

Fontos, hogy a munkatárs meg tudja szervezni a találkozókat, a bemutatókat.

Jó kommunikációs készséggel rendelkező személyek jelentkezését várjuk, akik felelősséget vállalnak a munkájukért és a rájuk bízott feladatokért. Eredményes, hosszú távú munkában gondolkodnak.

Fiatal, ambiciózus fiatalok jelentkezését is elfogadjuk.

Fontos a munkavégzéshez a saját autó és a vállalkozói jogviszony.

A fizetés egy része függ az elért eredménytől.(fix+jutalék)

Figyelmet fordítunk a beilleszkedésre és a betanításra egy mentori program keretében.

Ha úgy érzed, szereted a kihívásokat és egy sikeres csapat tagja szeretnél lenni, küld el az Önéletrajzodat még ma az allas@mesdi.hu email címre.

www.mesdi.hu